MOSS BOSS | Mechový obraz 37 x 28,5 cm

Mechový obraz s 3D efektem díky vystupujícímu mechu umístěnému uprostřed je designovým doplňkem do Vašeho interiéru. Spojuje přírodu a styl  elegantním a přesto moderním způsobem. Mechový obraz je ze 100% přírodního stabilizovaného mechu a ručně vyroben v Čechách.

 

Originál prodán, proto se konkrétní design od inzerovaného bude mírně lišit, původní zpracování má již svého majitele. Při objednání vyrobíme podobný, avšak též s jedinečným zpracováním pro zachování individuality a osobitosti díla. Na žádost při objednání můžeme upravit barvu rámu či koncept designu.

Na dotaz
Kód: MO2209-M04
1 990 Kč
Kategorie: Mechové obrazy
Barva rámu: přírodní
Rozměr: 37 x 28,5 cm
Šířka: 37 cm
Výška: 28,5 cm
Materiál rámu: dřevo
Ruční výroba
Ruční výroba
Veškeré produkty jsou ručně vyráběné
Individuální přístup
individuální přístup
ke každému klientovi i zakázce
100% přírodní
100% přírodní
původ mechů a dalších rostlin

Mechový obraz s 3D efektem díky vystupujícímu mechu umístěnému uprostřed je designovým doplňkem do Vašeho interiéru. Spojuje přírodu a styl  elegantním a přesto moderním způsobem. Mechový obraz je ze 100% přírodního stabilizovaného mechu a ručně vyroben v Čechách.

 

 

Materiály a mech:

Mechový obraz je vytvořen ze tří druhů mechu a dalších materiálů

 • Rock moss - barva green
  • Ball moss - barva nature green
  • Long moss - barva green
  • sušené kapradiny
  • sušená šiška

  O mechové obrazy není potřeba nikterak pečovat, neboť jsou zcela bezúdržbové - nepotřebují vodu ani slunce, jsou tak ideálním doplňkem přinášejícím přírodu k Vám domu v designovém balení bez nutnosti jakékoliv péče.

   

  Jak o mechový obraz, dekoraci či mechovou stěnu pečovat?

  Stabilizovaný mech nepotřebuje žádnou péči, mechové produkty nezalévejte ani neroste vodou. Díky procesu stabilizace je mech zakonzervován a vypadá jako živý ještě mnoho let. 

  Produkt nezalévejte, neroste ani nevystavujte přímému slunečnímu záření. Doporučená vlhkost okolního prostředí pro maximální životnost výrobku je v rozmezí 40 - 60 %. Mechové výrobky mají samočistící schopnost pro neustálou výměnu vlhkosti se svým prostředím, běžně se tak na mechu neusazují částečky prachu. Pokud i přesto budete chtít mech očistit, v žádném případě nepoužívejte mokrý hadr, běžný vysavač ani fén s horkým vzduchem, mohlo by dojít k poškození výrobku. Pro bezpečné očištění doporučujeme očistit jemnou prachovkou či zlehka profouknout fénem na nízký stupeň výkonu i teploty. Optimální teplota okolního prostředí výrobku je 5-28°C.

   

  Proč mechový obraz, dekoraci nebo rovnou celou mechovou stěnu? 

  1234567_18910

  Jsme  designová společnost MOSS BOSS zabývající se výrobou mechových obrazů, mechových dekorací a mechový stěn do interiérů s fokusem na nadčasový a moderní design. Vyrábíme mechové obrazy a dekorace na sklad pro okamžité odeslání nebo zakázkově dle zákazníkových preferencí co do stylu, rámu, barev atp. Veškeré produkty jsou vyráběny v naší dílně v Čechách s kritickým okem nedovolujícím nedokonalosti a s důrazem na důkladné začištění, díky čemuž se vyznačují vysokou kvalitou provedení. 

  Značka MOSS BOSS tak přináší designově zabalenou eleganci, kvalitu i pohodou.

   

  logo_new_update_transparent1

  Zpět do obchodu