Mechové stěny

 

Současným trendem na vzestupu jsou mechové panely či celé mechové stěny. Dokáží proměnit prázdný interiér v něco okouzlujícího a zcela unikátního. Mechové stěny symbolizují prostor pro odpočinek, jisté zastavení se v čase, neboť s mechem máme primárně spojené pocity plynutí času a přírodní krásy. Mechové stěny jsou tedy dokonalou kombinací nadčasovosti, designu a technologie. 

Oživte svůj interiér designově a vkusně kompletovanou zelení. Vytvoříme Vám jedinečné a unikátní mechové stěny tak, aby Váš interiér rozzářily a doladily. Spolupracujeme s truhláři, kovodílnou i vodním paprskem, dokážeme vytvořit atypické i běžné mechové stěny za použití nejvhodnějších moderních technologií. S těmito dostupnými dílnami i nástroji dokážeme realizovat i zakázky mechových atypů, např. zasklených výklenků v podlahách, mechové chodby, stropy či jakékoliv další technicky náročnější zakázky.
Obrovskou výhodou, kromě pozitivního psychologického efektu, je naprostá bezúdržbovost mechové stěny. Není potřeba ji zalévat, rosit ani se zbavovat prachu, mechová stěna je nenáročná dekorace interiéru, která od své instalace má za úkol jen činit radost lidem v její blízkosti.

Kontaktujte nás a zjistěte více o možnostech zakázkově vyrobené mechové stěny. V případě zájmu stačí zaslat  email se zadáním vč. rozměrů a příp. i konkrétnější představy a následně Vám připravíme cenovou kalkulaci s predikcí termínu dodání. Poptejte možnosti mechové stěny ještě dnes.

 

 

Jak o mechový obraz, dekoraci či mechovou stěnu pečovat?

Stabilizovaný mech nepotřebuje žádnou péči, mechové produkty nezalévejte ani neroste vodou. Díky procesu stabilizace je mech zakonzervován a vypadá jako živý ještě mnoho let. 

Produkt nezalévejte, neroste ani nevystavujte přímému slunečnímu záření. Doporučená vlhkost okolního prostředí pro maximální životnost výrobku je v rozmezí 40 - 60 %. Mechové výrobky mají samočistící schopnost pro neustálou výměnu vlhkosti se svým prostředím, běžně se tak na mechu neusazují částečky prachu. Pokud i přesto budete chtít mech očistit, v žádném případě nepoužívejte mokrý hadr, běžný vysavač ani fén s horkým vzduchem, mohlo by dojít k poškození výrobku. Pro bezpečné očištění doporučujeme očistit jemnou prachovkou či zlehka profouknout fénem na nízký stupeň výkonu i teploty. Optimální teplota okolního prostředí výrobku je 5-28°C.

 

Proč mechový obraz, dekoraci nebo rovnou celou mechovou stěnu? 

1234567_18910

Ruční výroba
Ruční výroba
Veškeré produkty jsou ručně vyráběné
Individuální přístup
individuální přístup
ke každému klientovi i zakázce
100% přírodní
100% přírodní
původ mechů a dalších rostlin
Zpět do obchodu