MOSS BOSS | Mechové zrcadlo malé 14 x 37 cm

Malé mechové dekorativní zrcadlo je decentním doplňkem do Vašeho interiéru. Vychutnejte si pohled do zrcadla zatímco jste obklopeni přírodou. Mechová dekorace ze 100% přírodního stabilizovaného mechu, ručně vyrobeno v Čechách.

Skladem
Kód: MD2209-M02
1 150 Kč
Kategorie: Mechové dekorace
Barva rámu: černá
Rozměr: 14 x 37 cm
Šířka: 14
Výška: 37
Materiál rámu: dřevo
6 jpg
Akce
Ruční výroba
Ruční výroba
Veškeré produkty jsou ručně vyráběné
Individuální přístup
individuální přístup
ke každému klientovi i zakázce
100% přírodní
100% přírodní
původ mechů a dalších rostlin

Malé mechové dekorativní zrcadlo je decentním doplňkem do Vašeho interiéru. Vychutnejte si pohled do zrcadla zatímco jste obklopeni přírodou. Mechová dekorace ze 100% přírodního stabilizovaného mechu, ručně vyrobeno v Čechách.

 

Materiály a mech:

Dekorace malé mechové zrcadlo je vytvořeno z jednoho druhu mechu a dalších materiálů

  • Rock moss - barva green
  • sušená rostlina Desert star 
  • šnečí ulita

O mechové dekorace není potřeba nikterak pečovat, neboť jsou zcela bezúdržbové - nepotřebují vodu ani slunce. Jsou tak ideálním doplňkem přinášejícím přírodu k Vám domu v designovém balení bez nutnosti jakékoliv péče.

 

Jak o mechový obraz, dekoraci či mechovou stěnu pečovat?

Stabilizovaný mech nepotřebuje žádnou péči, mechové produkty nezalévejte ani neroste vodou. Díky procesu stabilizace je mech zakonzervován a vypadá jako živý ještě mnoho let. 

Produkt nezalévejte, neroste ani nevystavujte přímému slunečnímu záření. Doporučená vlhkost okolního prostředí pro maximální životnost výrobku je v rozmezí 40 - 60 %. Mechové výrobky mají samočistící schopnost pro neustálou výměnu vlhkosti se svým prostředím, běžně se tak na mechu neusazují částečky prachu. Pokud i přesto budete chtít mech očistit, v žádném případě nepoužívejte mokrý hadr, běžný vysavač ani fén s horkým vzduchem, mohlo by dojít k poškození výrobku. Pro bezpečné očištění doporučujeme očistit jemnou prachovkou či zlehka profouknout fénem na nízký stupeň výkonu i teploty. Optimální teplota okolního prostředí výrobku je 5-28°C.

 

Proč mechový obraz, dekoraci nebo rovnou celou mechovou stěnu? 

1234567_18910

Jsme  designová společnost MOSS BOSS zabývající se výrobou mechových obrazů, mechových dekorací a mechový stěn do interiérů s fokusem na nadčasový a moderní design. Vyrábíme mechové obrazy a dekorace na sklad pro okamžité odeslání nebo zakázkově dle zákazníkových preferencí co do stylu, rámu, barev atp. Veškeré produkty jsou vyráběny v naší dílně v Čechách s kritickým okem nedovolujícím nedokonalosti a s důrazem na důkladné začištění, díky čemuž se vyznačují vysokou kvalitou provedení. 

Značka MOSS BOSS tak přináší designově zabalenou eleganci, kvalitu i pohodou.

 

logo-final

Zpět do obchodu