Zakázková výroba

Současným trendem na vzestupu jsou mechové obrazy, panely či celé mechové stěny. Dokáží proměnit prázdný interiér v něco okouzlujícího a zcela unikátního. Mechové stěny symbolizují prostor pro odpočinek, jisté zastavení se v čase, neboť s mechem máme primárně spojené pocity plynutí času a přírodní krásy. Mechové stěny jsou tedy dokonalou kombinací nadčasovosti, designu a technologie. 

Oživte svůj interiér designově a vkusně kompletovanou zelení. Vytvoříme Vám jedinečné a unikátní mechové stěny tak, aby Váš interiér rozzářily a doladily.

 

Spolupracujeme s truhláři, kovodílnou i vodním paprskem, dokážeme vytvořit atypické i běžné mechové stěny za použití nejvhodnějších moderních technologií. S těmito dostupnými dílnami i nástroji dokážeme realizovat i zakázky mechových atypů, např. zasklených výklenků v podlahách, mechové chodby, stropy či jakékoliv další technicky náročnější zakázky.
Obrovskou výhodou, kromě pozitivního psychologického efektu, je naprostá bezúdržbovost mechové stěny. Není potřeba ji zalévat, rosit ani se zbavovat prachu, mechová stěna je nenáročná dekorace interiéru, která od své instalace má za úkol jen činit radost lidem v její blízkosti.

 

Ruční výroba
Ruční výroba
Veškeré produkty jsou ručně vyráběné
Individuální přístup
individuální přístup
ke každému klientovi i zakázce
100% přírodní
100% přírodní
původ mechů a dalších rostlin
Zpět do obchodu