Mechové obrazy na zakázku

Přemýšlíte nad tím jak originálně a vkusně oživit interiér Vašeho domova či kanceláře? Mechové obrazy získávají stále více na oblibě mezi designéry i architekty, neboť dokáží elegantně spojit element přírody a designu s Vaším interiérem. Zakázkově vyrobený mechový obraz, dekorace či celá stěna tak perfektně dodá punc luxusu i blahodárný efekt přírody uvnitř Vašeho domova. Objednejte si mechový obraz na míru přesně dle Vašich přání a preferencí, stačí si vybrat z variant níže a my Vám jej do 2-4 týdnu vyrobíme. Objednejte ještě dnes.

shutterstock_1761914441

 

 Využijte možnosti zakázkové výroby mechových obrazů dle Vašeho přání. Dokážeme Vám zhotovit mechový obraz na míru dle Vašeho zadání co do stylu, barev i  typu rámu, provedení atp. Zakázkově vyráběné mechové obrazy tvoříme jedině po konzultaci s Vámi, zcela respektujeme, necháte-li nám volnou ruku či jste náročnější osobnost, která ví, co chce. Stačí nám sdělit svá očekávání, preference, styl, případně zaslat fotografie interiéru nebo osobně navštívit a zkonzultovat provedení a interiér, kde bude obraz umístěn. Poté dojde k procesu tvorby. 

Délka procesu tvorby zakázkového mechové obrazu se odvíjí od jeho velikosti a složitosti. Běžně se jedná o 2-4 týdenní lhůtu pro jeho zhotovení.

O mechové obrazy není potřeba nikterak pečovat, neboť jsou zcela bezúdržbové - nepotřebují vodu ani slunce, jsou tak ideálním doplňkem přinášejícím přírodu k Vám domu v designovém balení bez nutnosti jakékoliv péče.

 

Jak o mechový obraz, dekoraci či mechovou stěnu pečovat?

Stabilizovaný mech nepotřebuje žádnou péči, mechové produkty nezalévejte ani neroste vodou. Díky procesu stabilizace je mech zakonzervován a vypadá jako ještě mnoho let. 

Produkt nezalévejte, neroste ani nevystavujte přímému slunečnímu záření. Doporučená vlhkost okolního prostředí pro maximální životnost výrobku je v rozmezí 40 - 60 %. Mechové výrobky mají samočistící schopnost pro neustálou výměnu vlhkosti se svým prostředím, běžně se tak na mechu neusazují částečky prachu. Pokud i přesto budete chtít mech očistit, v žádném případě nepoužívejte mokrý hadr, běžný vysavač ani fén s horkým vzduchem, mohlo by dojít k poškození výrobku. Pro bezpečné očištění doporučujeme očistit jemnou prachovkou či zlehka profouknout fénem na nízký stupeň výkonu i teploty. Optimální teplota okolního prostředí výrobku je 5-28°C.

 

Proč mechový obraz, dekoraci nebo rovnou celou mechovou stěnu? 

1234567_18910

 

Pro více dotazů či poptávku na zakázkové mechové obrazy nás kontaktujte zde.

Ruční výroba
Ruční výroba
Veškeré produkty jsou ručně vyráběné
Individuální přístup
individuální přístup
ke každému klientovi i zakázce
100% přírodní
100% přírodní
původ mechů a dalších rostlin
Zpět do obchodu